Plak PVC
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend Budapest 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,18 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 29,87 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend Mumbai 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,18 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 29,87 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
FLEXXFLOORS Stick Basic plak PVC zelfklevend Vintage naturel grenen 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 3.6 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.prijs — 13,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 29,02 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 12,56 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 26,12 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen- Handleiding
Hoe leg je een plak PVC vloer?
Leg stap-voor-stap zelf je plak PVC vloer! Met onze handleiding en de complete materiaal- en gereedschapslijst weet je precies wat je nodig hebt en hoe je te werk gaat. Zo kun jij eenvoudig je nieuwe vloer leggen. Aan de ...meer
Plak PVC zelfklevend Liberty eiken 2,1 m²Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 9 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,34 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 30,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend Tokyo 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 37,52 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 16,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,77 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend Berlin 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 37,52 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 16,16 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,77 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
GERFLOR Plak PVC Senso zelfklevend Columbia 2,2 m²
Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 5 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,09 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Basic plak PVC zelfklevend grijs grenen 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 20,70 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
GERFLOR Plak PVC Senso zelfklevend Night Slate 2,2 m²
Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 19 Beoordelingen.prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 39,85 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
Plak PVC zelfklevend Aruba lichtgrijs 2,2 m²Gemiddelde beoordeling: 4.7 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,55 € per PakBij afname van 48 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 32,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar- Kennis
Welke soorten PVC vloeren zijn er?
PVC betekent polyvinylchloride: het sterke basismateriaal van elke PVC vloer. Deze vloerdelen horen bij de elastische vloerbedekkingen en dat merk je meteen. Door slimme bindmiddelen blijft de vloer flexibel, stevig én c ...meer
Plak PVC-tegels zelfklevend Montreal marmer grijs 60x30 cmGemiddelde beoordeling: 3.5 van 5 sterren. 6 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,55 € per PakBij afname van 48 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 32,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
Plak PVC zelfklevend Aurel eiken 2,1 m²Gemiddelde beoordeling: 3.2 van 5 sterren. 31 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,34 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 30,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend Palermo 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 4.5 van 5 sterren. 4 Beoordelingen.prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 27,07 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
Plak PVC-tegels zelfklevend Granada zand 60x30 cmGemiddelde beoordeling: 1.4 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,55 € per PakBij afname van 48 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 32,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Basic plak PVC zelfklevend Vintage White Oak 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 1 van 5 sterren. 1 Beoordeling.prijs — 9,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 20,70 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
GERFLOR Plak PVC Senso zelfklevend Pecan 2,2 m²
Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 28 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,09 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend Dublin 2,1 m²
Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.prijs — 12,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 26,94 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
Plak PVC zelfklevend XXL Utah grijs 3,1 m²Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 13 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 50,00 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 45,02 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
GERFLOR Plak PVC Senso zelfklevend Kola 2,2 m²
Gemiddelde beoordeling: 3.8 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 39,49 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
Plak PVC zelfklevend XXL Alaska grijs 3,1 m²Gemiddelde beoordeling: 4 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 50,00 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 45,02 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
PVC vloerdelen zelfklevend Gabun grijs 2,2 m²Gemiddelde beoordeling: 3.3 van 5 sterren. 10 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,55 € per PakBij afname van 48 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 32,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend blond eiken 2,1 m²
Artikel is nog niet beoordeeld.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,18 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 29,87 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend Krakau 2,1 m²
Artikel is nog niet beoordeeld.prijs — 27,07 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per PakKomt overeen met 12,95 € per m²Online bestellenReserveren & afhalen
GERFLOR PVC-tegels zelfklevend Prime eiken 30,5x30,5 cm
Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 27 Beoordelingen.prijs — 16,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per PakKomt overeen met 16,49 € per m²Online bestellenniet reserveerbaar
GERFLOR Plak PVC Senso zelfklevend White Pecan 2,2 m²
Gemiddelde beoordeling: 4.3 van 5 sterren. 20 Beoordelingen.prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 39,49 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
GERFLOR PVC-tegels zelfklevend Design Lei antraciet 30,5x30,5 cm
Gemiddelde beoordeling: 2.6 van 5 sterren. 21 Beoordelingen.prijs — 16,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per PakKomt overeen met 16,49 € per m²Online bestellenniet reserveerbaar
GERFLOR Plak PVC Senso zelfklevend Ceruse blanc 2,2 m²
Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 20 Beoordelingen.prijs — 17,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 39,49 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
GERFLOR PVC-tegels zelfklevend Prime Marmer crème 30,5x30,5 cm
Gemiddelde beoordeling: 3 van 5 sterren. 11 Beoordelingen.prijs — 16,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per PakKomt overeen met 16,49 € per m²Online bestellenniet reserveerbaar
Plak PVC zelfklevend Baya Clear grijs 2,1 m²Gemiddelde beoordeling: 4.6 van 5 sterren. 21 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,34 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 30,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
Plak PVC zelfklevend Nadena ivoor 2,2 m²Gemiddelde beoordeling: 4.1 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,55 € per PakBij afname van 48 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 32,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
FLEXXFLOORS Stick Deluxe plak PVC zelfklevend grijs eiken 2,1 m²
Artikel is nog niet beoordeeld.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 33,18 € per PakBij afname van 40 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 29,87 € per PakOnline bestellenReserveren & afhalen
GERFLOR PVC-tegels zelfklevend Prime Ferro greige 30,5x30,5 cm
Gemiddelde beoordeling: 3.7 van 5 sterren. 7 Beoordelingen.prijs — 16,49 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per PakKomt overeen met 16,49 € per m²Online bestellenniet reserveerbaar
GERFLOR Plak PVC Senso zelfklevend Noisette 2,2 m²
Gemiddelde beoordeling: 4.9 van 5 sterren. 8 Beoordelingen.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,09 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
PVC vloerdelen zelfklevend Quitmore beige 2,2 m²Gemiddelde beoordeling: 5 van 5 sterren. 1 Beoordeling.prijs — 15,95 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 35,55 € per PakBij afname van 48 Pak:prijs — 14,36 € * Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. verzendkosten. per m²Komt overeen met 32,01 € per PakOnline bestellenniet reserveerbaar
Aanbevolen categorieën
Merken in het assortiment Plak PVC
Populaire filters in het assortiment Plak PVC
Plak PVC: een strakke, stabiele vloer met maximaal gebruiksgemak
Met plak PVC kies je voor een vloer die strak, stil en extra stabiel ligt. De verlijmde montage zorgt voor een vaste verbinding met de ondergrond, waardoor de vloer nauwelijks werkt en perfect vlak blijft. Dankzij natuurgetrouwe hout- en steenlooks, realistische structuren en de sterke eigenschappen van PVC creëer je eenvoudig een vloer die zowel mooi als functioneel is.
Binnen het assortiment vind je plak PVC in diverse stijlen en tinten, van lichte houtlooks en warme eikenvarianten tot moderne beton- en steenoptieken. De dunne, verlijmde stroken zorgen voor een rustige en egale uitstraling, waardoor zowel grote als kleinere ruimtes optimaal tot hun recht komen. Plak PVC past moeiteloos binnen moderne, industriële, klassieke en minimalistische interieurs. Ook als je op zoek bent naar
Plak PVC biedt volop praktische voordelen. De vloer is slijtvast, onderhoudsvriendelijk en voelt warm aan onder de voeten. Het materiaal werkt uitstekend samen met vloerverwarming en is ideaal voor woonkamers, keukens, slaapkamers, hallen en thuiskantoren. Of je nu kiest voor een rustige houtlook of een stoere steenoptiek, met plak PVC haal je een vloer in huis die jarenlang mooi blijft en geschikt is voor intensief dagelijks gebruik.
Een PVC tegel vloer in het echt beleven? Dat kan! In onze HORNBACH Vloeren vestiging kan je ons assortiment van dichtbij bekijken, materialen voelen en advies krijgen van onze vloerenspecialisten. Zo ga je goed voorbereid aan de slag met jouw vloerproject en kies je je PVC tegel vloer dat echt bij jouw ruimte past.











